15 prosince 2018

Odpadky kolem nás

Taky vás už nebaví se koukat kolem sebe třeba na procházce v lese a nalézt třeba takovýto nepořádek ? Je celkem škoda to jak se chováme naší přírodě nemyslíte ? 
Ptáte se jak třeba můžeme jednoduše pomoci aby jsme naši přírodu tak moc nezatěžovali, je to jednoduché maximálně třídit odpad co to jde . U obchodníků preferovat materiál který je chatrný k naši přírodě třeba ( papírové nebo textilní tašky ). Je velká škoda že restaurace s rychlým občerstvením preferuji plastové vidličky a nože vyrobené z plastu namísto nějaké alternativy jako jsou dřevěné příbory. Je to otázka v tom jak až tyto lidé který si to berou jak jim záleží na naši přírodě. 


Tato fotografie je z lesa můžete si říct ze je to zajímavá fotografie a však nebyla protože od některých lidi který bezohledně jsou na procházce a vyhazují odpadky a bordel kolem sebe je toto nehorázné jednání. Velkou škodou je ze se to neděje jenom po turistických stezkách ale i podél silnic které vedou podél lesa kde naleznete celé plné igelitové tašky nazvané směnného odpadu.
Co se musí ocenit tak město plzen spustilo stránku ( http://www.plznito.cz ) kde můžete hlásí nedostatky jako jsou černé skládky, přeplněné popelnice.....